Vážené dámy, vážení pánové,

 

rád bych Vás jménem Českomoravské kynologické unie pozval na Evropskou výstavu psů všech plemen, kterou budeme mít tu čest a potěšení pořádat ve dnech 23.-26.10.2014. Město Brno, v kterém se Euro Dog Show bude konat, je s hodnocením exteriéru psů neodmyslitelně spojeno. Výstavy psů byly v Brně pořádány již na začátku XX.století, každý rok zde probíhají mezi vystavovateli oblíbené mezinárodní výstavy a možná si někdo vzpomene i na Světové výstavy v letech 1965 a 1990.

 

Moravská metropole Brno by se účastníkům a návštěvníkům Euro Dog Show mohla líbit hned z několika důvodů. Brno je krásné historické město s příjemným okolím. Je dobře dosažitelné všemi dopravními prostředky a nabízí širokou škálu ubytování. Areál BVV, v kterém výstava proběhne, disponuje novými, vzdušnými, světlými a prostornými halami. Vzhledem k tomu, že se jedná o veletržní areál, je k dispozici potřebné zázemí od parkovacích prostor až po občerstvení.

 

ČMKU se snaží výstavu připravit tak, aby byla důstojným a příjemným prostředním pro psy a jejich vystavovatele i pro návštěvníky z řad odborníků i laiků.

 

Já i moji kolegové Vás v roce 2014 na Euro Dog Show srdečně zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Lubomír Široký
předseda ČMKU